Skip links

Hakkımızda

Bahçeşehir Loca Tıp Merkezi

Loca Tıp Merkezi olarak; Önce sağlık diyerek, hastalarımıza ileri teknoloji ve modern kurulumlarla çağdaş tıbbın olanaklarını kullanıyoruz. Etik değerlerden ödün vermeden yüksek kaliteli sağlık hizmetini kişisel ilgimiz, deneyimimiz ve tecrübemizle takım ruhu içerisinde sunmak ve yaşam değerlerini arttırmak en büyük hedefimiz.

Tıp Merkezimiz; üstün nitelikli uzman ekibi ve modern tıbbi altyapısıyla sağlık hizmetlerini mükemmel düzeyde vererek bulunduğumuz bölgede model oluşturmayı ve örnek olarak gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir. Hasta memnuniyeti ilkesini dikkate alarak hasta ve yakınlarına, en üst seviyede sağlık hizmeti sunarız.

Bahçeşehir’in ulaşım kolaylılığının sağladığı avantajın yanısıra, Hastalıkların teşhisinin hızlanması ve tedavilerinin en verimli şekilde gerçekleştirilmesi adına ulusal ve uluslararası standartlarda hizmet veren bir hastane olmayi hedefliyoruz.

Tüm branşlarda hizmet verdiğimiz gibi, ayrıca plastik cerrahi ve saç ekimi uygulamaları gibi farklı bir çok alanda da hizmetlerimiz mevcuttur.

KBB, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları, Dahiliye, Diyetisyen, Psikoloji, Ozon terapi, PRP, Endoskopi, Acil bölümlerimizle hizmetinizdeyiz.

Kurumumuzda özel sağlık sigortaları ve SGK anlaşması mevcuttur.

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.